10 Ocak 2016 Pazar

4. Cleaner Magazine Endüstriyel Temizlik Sektörü Oscar'ları sahiplerini buldu.


Hazırlıklarına aylar öncesinden başlanan 4. Cleaner Magazine Endüstriyel Temizlik Oscar'ları görkemli bir ödül töreniyle sahiplerini buldu
TÜRKİYE genelini kapsayan ödül töreninde her yıl olduğu gibi, bu yılda 52 dalda ödüller verildi. Ülke genelinden çok sayıda davetlinin katılımıyla her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen temizlik sektörü başarı ödülleri geçesi, İstanbul Şişli Grand Cevahir Otel’in ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Ödül Töreni Düzenleme Komitesi Başkanlığını Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği (HOTED) Alanya Onursal Başkanı ve Başdanışmanı Hakan Halit Yeni’nin yaptığı gecede Antalya’ya ve Alanya’ya ikişer ödül birden geldi. Organizasyon sorumlusu Ömer Karaşehirli’nin sunuculuğunu yaptığı gecenin açılış konuşmasını CM Basım Yayın Yönetim Kurulu Başkanı Hakkı Korkmaz yaptı. Korkmaz, davete icabet eden ve destek verip, katkı sağlayan herkese teşekkür etti. 

'HİJYEN HAYATİ ÖNEM TAŞIYOR' Komite başkanı Hakan Halit Yeni gecenin önemini belirten bir konuşma yaptı. Yeni, konuşmasına Türk turizminin temelinin ilk atıldığı yerin Alanya olduğuna dikkat çekerek başladı. Temizlik sektörünün, konaklama, iş merkezleri ve hastaneler gibi birçok başlık altında varlığını sürdürdüğünü, aynı zamanda sağlıklı yaşamın korunmasında önemli bir rol üstlendiğini söyleyen Yeni, ödül töreniyle ilgili konuşmasına şöyle devam etti: "Turizmci olmam ve hijyen müdürlüğü yapıyor olmam dolayısıyla, böylesine anlamlı bir gecenin komite başkanlığını yapmaktan büyük onur duyduğumu özellikle ifade etmek isterim. Yarışmanın amacı endüstriyel temizlik sektörünün, hijyen sanitasyon, makine, ekipman, kimya, kağıt gibi konularında toplumun duyarlılığını ve farkındalığını arttırmakla beraber, insan ve çevre sağlığı konularında, sektörle ilgili başarılı çalışmalara imza atan gerçek ve tüzel kişileri ödüllendirmektir. Endüstriyel temizlik sektörünün, sürdürülebilir gelişimi ve kalkınması doğrultusunda, sektörde birlik beraberliğin geliştirilmesi, pekiştirilmesi adına gerçekleştirilen bu gecenin geleneksel hale gelmesinden memnuniyet duyuyorum. Hakkı KORKMAZ ve ana sponsor Mis Grup başta olmak üzere emeği geçen katkı sağlayan herkesi kutluyorum" dedi. ALANYA'YA 2 ÖDÜL BİRDEN GELDİ Yılın En Temiz Belediyesi Ödülü Antalya Belediyesi, Yılın Şefi Alanya Altın Kepçe Aşçılar Derneği (AKTAD) Başkanı Nail Özden, Yılın Housekeeperı (HK) Alanya Long Beach Hotel HK Müdürü Fatma Saylar’a verildi. Yeni’nin önderliğinde açılan ve geceye tam kadro katılan HK derneklerinin başkanlarına onur ödülü takdim edildi. Renkli görüntülere sahne olan geceye ülkenin dört bir yanından gelen HK dernekleri adeta damgasını vurdu. HOTED Alanya, Marmaris MAHED, Fethiye FEKHED, Van DAHED, İstanbul HEDD gibi HK derneklerinin yönetim kurulu başkanları, Tarık Saylar, Pınar Kalkan Çamlar, Gülsüm Ayar Yılmaz, Rıdvan Aktaş ve Musa Yurdakul’a onur ödülü takdim edildi. Gece, Hakkı Korkmaz, Hakan Halit Yeni ve Ömer Karaşehirli’nin teşekkür konuşmasıyla sona erdi.

Cleaner Magazine Haber


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder