12 Eylül 2015 Cumartesi

Pazarlama Müdürü Metin Babacan;Profesyonel Temizlikte Partneriniz;NİLCOAlmanya’da kurulduğu 1961 yılından bu yana kalite felsefesini hep en üst seviyede tutmayı başaran Nilco, hem temizlik makineleri hem de temizlik kimyasalları alanında biri Almanya’da olmak üzere 3 fabrikada üretime devam etmektedir. Toplam yılda 500.000 adet temizlik makinesi, 75.000 ton deterjan ve 25.000 ton deterjan hammaddesi LABSA ve SLES üretilmektedir.
Nilco, üretimden kullanıcıya giden süreçte hem çevre dostu hem de kullanıcı dostu olmak üzere müşterisinin verimliliğini de gözeterek en iyi temizlik ve hijyen sonucu elde edilmesini sağlayan ürünler ve sistemler sunmaktadır. Nilco, hammadde üretiminden ürün satış, hizmet ve eğitimine kadar zincir iş modeli geliştiren ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.

Geniş ürün yelpazemiz sayesinde oteller, restoranlar, yemek şirketleri, temizlik hizmetleri sektörü, ticari çamaşırhaneler, sağlık kurum ve kuruluşları, eğitim kurumları, gıda sektörü ve tekne temizliği kısmı ile marina sektörü gibi farklı sektörlere temizlik çözümleri sunabiliyoruz. Bunun yanı sıra yaygın teknik servis ağımız sayesinde nilco satış sonrası hizmette üstünlüğünü ortaya koymaktadır.

Nilco markası ürünlerin uzun zamana yayılan en iyi kalite, en yüksek güvenilirlik ve dayanıklılığını ifade etmektedir.
Yetkinlik, yaratıcılık, eşsiz kalite ve yılların deneyimi yeniliğin temelini oluşturmaktadır.
Nilco, makinelerinde maksimum tüketici yararı için iyi düşünülmüş, estetik tasarım ve yenilikçi teknolojiyi bir araya getirir.
Nilco her zaman yeni ve daha iyi çözümler geliştirmek için yaklaşımlarda bulunur. Sonuç, yüksek kaliteli ürünler ve Nilco için en önemli şey: memnun ve sadık müşterilerdir.


Yeni dönemde yeşil bir gelecek için temizliğe yeniden yön veriyoruz mottosuyla üretim, sistem ve ürünlerde kaynak kullanımlarını en aza indirgemeyi amaçlıyoruz, benimsediğimiz çevre yönetimi felsefesini sürekli iyileştirici ve düzeltici faaliyetlerimiz ile çalışanlarımızla birlikte yerine getirmeyi hedefliyoruz.
  

Ekim 2014 te açılışı gerçekleşen Nilco Akademi, ürün portföyümüzde bulunan tüm ürünlerin kullanımı, eğitimini kişilerin seviyelerine göre mesleki becerilerini ve yetkinliklerini hem teorik hem uygulamalı bir şekilde ele aldığımız çok amaçlı bir akademidir. Tüm zemin ve halı çeşitlerinde uygulama yapıldığı gibi, mutfak ve banyo gibi alanların da mevcut olduğu genel alandan, mutfak hijyenine, yer yıkama makinelerinden, mop kullanımına dek her türlü uygulamanın yapıldığı bir eğitim kurumudur. Şirket içi satış, teknik ekip, müşteri hizmetleri eğitimleri akademimizde başlamış olup ileriki dönemlerde temizlik firmalarının, müşterilerimizin personelleri ve sektörde kendi geliştirmek isteyen herkese bu olanağı sunmayı amaçlıyoruz. Turizm sektörüne yıllarını vermiş çok çeşitli başarılara imza atan Nilco Akademi Başkanı Turgay Kıran önderliğinde hedefimiz sektöre ve sektör çalışanlarına artı değer katabilmektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder